2,577 Görüntülenme
Yenilmezler 4 Son Oyun
8.4 IMDB Puanı

Yenilmezler 4 Son Oyun

(Avengers: Endgame)
Senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely, Stan Lee
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 70 ödül & 132 adaylık. total
Sonsuzluk Savaşı'ndan sonra , Dünya'nın sadece yarısı hayatta kaldı, Yenilmezler son umut oldu. Tony Stark'ın ise dilinde ilk gidenler için her şeyi riske attım! Büyük İntikamcılar, kaderi değiştirecek son savaş ortaya çıkıyor! Büyük savaş sonrası bütün bir dünyanın yarısı ortadan kaybolmuştur. Yenilmezlerin resmen yarısı yok olsa da halen ayakta kalanlar gidenleri geriye nasıl getirebileceklerini düşünürler. Umutlar tam tükendi derken uzaydan gelen kaptan marvel karakteri. Tony Stark'ı derin uzaydan getirerek bir umut ışığı yakar.

Tüm bu olayların ardından Tony Stark kendisine bir söz verir ve başta Peter Parker (Örümcek Adam) olmak üzere herkesi getirmeye yemin eder ve zaman makinesini inşaa eder. Geçmişe giderek Thanostan önce taşları toplayarak parmaklarını tekrar şıklatıp tüm ölenleri geri getirmeye çalışır. Fakat Thanos'un 10 yıl önce ki halinin bu durumdan haberi olduğunda gerçekleşen gerçekliğin karşısında büyük bir savaş başlar.

The Avengers - Yenilmezler 4 Son Oyun izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Online Film izle, Türkçe dublaj veya Türkçe Altyazılı olarak Full HD JetFilmizleTV ile film izleyin ⭐

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum

lordcasino film izle anime izle türkçe dublaj dizi izle dizipal